Teslimat ve İade Şartları | Türkiye'nin En Kaliteli Forum Platformu! | MaxiForum.Net
Neler Yeni

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları; 💬

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle Private Massage (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📝

MaxiForum.Net'e katılım tamamen ücretsizdir, Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konulardan kazanç elde edebilirsiniz.

Teslimat ve İade Şartları

Teslimat
MaxiForum.Net üzerinden aldığınız Premium üyelikler, Mesleki Ranklar, Ekstra özel mesaj kutuları ve Reklam hizmeleri için Reklam kredileri otomatik olarak aktif hale gelmektedir. Otomatik olarak akitf hale gelme konusunda herhangi bir sorun yaşarsanız iletişim sayfasından bize ulaşabilir yada yetkililere özel mesaj göndererek sorununuzu bildirebilirsiniz.

Alınan Reklam kredilerinizin, mesleki ranklarınızın, ekstra mesaj kutularınızın, premium üyeliklerinizin özelliklerini ve sürelerini Profilinizden görüntüleyebilirsiniz.

Değişim ve İade Şartları

Alınan Premium üyeliklerde bir alt pakete düşürme yapılamaz. Bir yada birden fazla üst pakete geçiş yapabilirsiniz. Bu hesaplama yönetici tarafından manuel olarak yapılır ve hesabınıza manuel olarak tanımlanır.
Premium üyelikler (silver, gold, platin, kurumsal) Özel mesaj kutuları, Mesleki ranklar, Reklam kredileri hesabınıza tanımlandığı andan yani ilk alındığı andan itibaren genel olarak fayda sağlamaya başladığı için iade koşulu oluşmaz. Bundan dolayı bu hizmetlerle ilgili iade talep edilemez.

Premium Üyelik Sözleşmesi;

 1. Alınan Premium Üyelikler Maxiforum.Net'e sponsorluk maksadı taşır.
 2. Premium üyelik alan üyelerimiz aldıkları Premium Üyeliklerin özelliklerine göre Maxiforum'da verilen ekstra özelliklerden faydalanmaya hak kazanırlar.
 3. Maxiforum.net'den uzaklaştırılan herhangi bir Premium Üye (silver,gold,platin,kurumsal) hiçbir koşulda iade talep edemez ve/veya herhangi bir hak talebinde bulunamaz.
 4. Alınan premium üyeliklerin özellikleri hemen kullanılmaya başlandığı ( İlk alındığı andan itibaren genel olarak fayda sağladığı ) için hiç bir şekilde para iadesi yapılmaz! Bu yüzden üyelik hizmetlerini, üyelik planlarını ve sözleşmeyi dikkatlice okuyup, kendinize en uygun Premium Üyeliği alın.
 5. Düşük bir paket alan üye isterse paketini yükseltebilir. Ancak önceki paketinden kalan gün sayısına göre para iadesi yapılmaz.
 6. Bir premium hizmetini ve hesabı bir kişi kullanabilir. Birden fazla kullanım halinde ve/veya hesap paylaşımı durumunda Maxiforum.net Premium hesabınız durdurulur ve üyelik hesabınız Maxiforum'dan uzaklaştırılır.
 7. Premium üyelikleriniz bir başka kullanıcıya devir edilemez.

Reklam Kredilerini Kullanım Sözleşmesi;

 1. Alınan Reklam Kredileri Maxiforum.net'e sponsorluk maksadı taşır.
 2. Alınan Sponsor Reklam kredilerini Profilinizde bulunan "Sponsor Reklam Yönetimi" kısmından otomatik olarak konunuzun bulunduğu kategoride sabitlenecek şekilde kullanabilirsiniz.
 3. Alınan Reklam Kredilerinizi en az 15 günlük olarak ekleyebilir ve 15 günlük, 1 aylık periyodlar şekinde kullanabilirsiniz.
 4. T.C Kanunlarına ve yasalarına uygun olmayan hiçbir içerik reklam olarak eklenemez! Kanunlara ve Yasalara uygun olmayan reklamlar silinir iadesi yapılmaz ve kullanıcı Maxiforum.net'den süresiz olarak uzaklaştırılır.
 5. Alınan Reklam Kredilerinde hiç bir şekilde para iadesi yapılmaz.
 6. Alınan Reklam Kredileriniz bir başka kullanıcıya devir edilemez.
Üst